nav vajadzīgs ne c.lf.lv celteka.lf.lv www.celteka.lv
sākums | SLUDINĀJUMI | tuss | AL KLUBS | info | projekti | saites | pierakstīšanās| maršruti
             Vārds: Parole: ?

Wap versija: celteka.lv/wml/                Dzīvot ir labi, bet dzīvot zaļi - vēl labāk!   

Kultūrvēsturiskie
un dabas objekti
(materiāls sakārtots pa rajoniem un pagastiem)

www.autodoc.lv

English-Latvian translations
Angļu-Latviešu tulkojumi

Pasākumi, notikumi, jaunumi
Meklēt *pagastu


Nosaki savas upes tīrības pakāpi
Urtānu projektā!

apraksts

Kas ir Ceļteka | Info

Atverot lapu http://celteka.lv/klubs, parādās forma, kurā var ierakstīt savu lietotāja vārdu un paroli. Ja aizmirsāt paroli, tad ierakstiet paroles vietā savu personas kodu. (Uzmanību! zīmes nebūs redzamas, tāpēc ieteicams vispirms uzraktīt to jebkurā teksta redaktorā, piem. Notepad un ar copy->paste ievietot to vajadzīgajā laukā). Tiks radīta jauna parole un nosūtīta jums uz norādīto e-pastu.

Ja ievadīti pareizi dati, atveras lapa ar šodienas un nākotnes pieteikumiem, un formu, kurā var ierakstīt savu pieteikumu.

Jūsu iesniegtie pieteikumi par braucieniem, kas nav vecāki par vienu dienu, parādās kopā ar pogām “mainīt” un “atcelt”. Katram paša iesniegtajam pieteikumam var mainīt satikšanās vietu, laiku un galapunktu. Ja vēlaties mainīt citus datus, iepriekšējais pieteikums jāatceļ un jāizveido jauns. Atcelšanas gadījumā sistēma pārjautā vai tiešām vēlaties to darīt. Jūs varat darbību arī atcelt, nospiežot uz pogu “cancel”. Dzēstu pieteikumu atjaunot nav iespējams. Atcelšanas gadījumā ceļabiedriem (ja tādi ir) tiek aizsūtīts atteikums SMS veidā.

Zemāk ir visu dalībnieku pieteikumu saraksts. Ja to ir vairāk par 25, tad tie tiek sadalīti pa vairākām hronoloģiski sakārtotām lapām. Katrā lapā ieraksti sakārtoti apgrieztā secībā – vispirms ir vēlākie braucieni. odienas braucieni iezīmēti rozā krāsā. Ja braucienam vairs nevar pieteikties (visas vietas aizņemtas vai vedējs ir atrasts), attiecīgais pieteikums sarakstā vairs neparādās. Pieteikumi sarakstā tiek saglabāti vienu dienu pēc izbraukšanas laika.

Nospiežot pogu “piesakos līdzi” (tāda ir pie autobraucēju iesniegtajiem pieteikumiem) vai “ņemu līdzi” (tāda ir pie līzbraucēju iesniegtajiem pieteikumiem), sistēma pārjautā vai tiešām to vēlaties. Ja negribat lai pārjautāšanas logs parādās un esat cieši pārliecināts par savu izvēli, spiediet uz izsaukuma zīmes “!”. Pieteikšanās gadījumā ceļabiedram uzreiz tiek aizsūtīta īsziņa par jūsu pietiekumu ar jūsu tālruņa numuru, lietotāja vārdu un, ja braucat ar auto, tad atpazīšanai mašīnas marka un numurs, kas norādīts reģistrējoties). Savukārt jūsu pieteikumu sarakstā parādās atbilstošs pieteikums, kuru var mainīt vai atcelt.

Iesniedzot jaunu pietiekumu, sistēma meklē atbilstošus no citu iesniegtajiem. Tālajiem (starpvalstu) braucieniem par atbilstošu tiek uzskatīti braucieni, kas plānoti vienā un tajā pašā dienā, bet vietējiem – stundas intervālā. Maršruta sakrišanas gadījumā atbilstošais pieteikums tiek automātiski piesaistīts jūsējam un ceļabiedram tiek nosūtīta atbilstoša īsziņa. Ja formā nevarat atrast piemērotu vietvārdu (šeit ir tikai lielākās un vēsturiski nozīmīgākās pilsētas Latvijā, lielākās pilsētas kaimiņvalstīs un Eiropas valstu galvaspilsētas), mēģiniet tuvāko lielāko pilsētu, atzīmējot savu ceļamērķi galapunkta aprakstā. Ja rezultāts nav apmierinošs, iesūtiet savu vietvārdu ar pamatojumu celateka@navigators.lv un tas tiks pievienots sarakstam vai atsūtīts pamatots atteikums.

Sākumpunkta un galapunkta aprakstā var iekļaut arī citu svarīgu informāciju ne vairāk kā 50 zīmju garumā. Tā parādās pieteikumu sarakstā komentāra veidā, uzvirzot peles kursoru uz attiecīgā pieteikums, un tiek nosūtīta ar īsziņu ceļabiedram, ja tāds ir.

 

Citas iespējas.

Var bez savas epasta programmas izmantošanas var aizsūtīt epastu piesaistītajiem braucējiem un līdzbraucējiem. Lai to izdarītu, jāklikšķina uz attiecīgās e-pasta adreses.

Papildinājums sekos... Ja ir jautājumi, rakstiet vēstules, zvaniet utml.

www.autodoc.lv
Jaunākie maršruti
- AddRyLXQAubACkvZ
- xFpcwleueXjKyjy
- gxtNeIwuESOkvOMEpS
- cMfVqNfkIVy
- OoTUzIYmboevIpvLt

Latvijas Petroglifu centrs

Ziedot lūdzu šeit:

AL Kluba piedāvājumi:
diemžēl pašlaik nav pieteikumu..
Ja gribi redzēt vairāk vai ierakstīt savu, piesakies ar savu lietotāja vārdu un paroli!
Ja tev tādu nav, piereģistrējies.

Top.LV

 

---------------------------------
© S.o. "Ceļteka"

Ziedojumi
Gribi arī savu lapu šeit? Zvani 29429518

Piedāvājam ievietot informāciju par dažādām tūrisma un atpūtas vietām, naktsmītnēm, ēstuvēm.
Interesēties
Programmēšana un dizains - Veidojam mājas lapas, logo, programmējam datubāzes un lietojumprogrammas.
English-Latvian freelance translator | Tulkojumi no angļu valodas | Paaugstināt Jūsu lapas reitingu meklētājos